Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija Uncategorized Respublikinis vertimų konkursas „Tavo Žvilgsnis“

Respublikinis vertimų konkursas „Tavo Žvilgsnis“Šiais metais respublikiniame vertimų konkurse „Tavo Žvilgsnis“, kurį kasmet inicijuoja „Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas”,  išbandyti savo jėgas verčiant iš anglų ir rusų kalbų nusprendė 9 mūsų mokyklos mokiniai. Iš anglų į lietuvių kalbą tekstus vertė penki mokiniai iš skirtingų klasių, o rusų tekstus pasirinko versti net penki 7 klasės mokiniai (vienas mokinys vertė iš abiejų kalbų).

 Šiais metais mūsų mokyklos penki moksleiviai buvo apdovanoti diplomais. Už vertimą iš anglų kalbos diplomus gavo E. Maksvytienės mokiniai: Austėja Pažėraitė (7 kl.) ir Laurynas Maksvytis (8 kl.,). Už vertimą iš rusų kalbos diplomus gavo 7 klasės J. Karalevičienės mokiniai: Rita Damijonaitytė, Goda Bartkevičiūtė ir Vytis Černauskas. 

Padėkas už dalyvavimą vertimo konkurse gavo: Justė Krušinskaitė  ir Tomas Kurtinaitis (vertė iš rusų kalbos), Edvinas Eitutis (5kl.), Rita Damijonaitytė (7 kl.) ir Viltautė Kabišaitytė (9 kl.) vertė iš anglų kalbos. Džiaugiamės mokinių susidomėjimu išbandyti vertėjo profesiją.
Anglų kalbos mokytoja metodininkė Evita Maksvytienė

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post