Gimnazijos mokytojai

Gimnazijos mokytojai 

  1. Ambrulevičienė Alina geografijos mokytoja;
  2. Baranauskienė Aldona technologijų mokytoja;
  3. Beikauskienė Jadvyga šokių mokytoja, pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja;
  4. Budžiulienė Regina pradinio ugdymo mokytoja;
  5. Chodiuškinė Eglė lietuvių kalbos mokytoja;
  6. Dambrauskaitė Eglė ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  7. Dereškevičienė Rita biologijos mokytoja;
  8. Dranginienė Jurgita fizinio ugdymo mokytoja;
  9. Dukynienė Elona fizikos ir informacinių technologijų mokytoja;
  10. Gerulaitienė Irma bibliotekininkė;
  11. Grėbliauskaitė Monika ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  12. Jasūdienė Rasa priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
  13. Joneliūnienė Janina pradinio ugdymo ir tikybos mokytoja;
  14. Juodienė Rita pradinio ugdymo mokytoja;
  15. Jurkšaitė Loreta vokiečių kalbos mokytoja;
  16. Karalevičienė Janė rusų kalbos mokytoja;
  17. Kereišienė Gintarija muzikos mokytoja, pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja;
  18. Kleniauskaitė Milana pradinio ugdymo mokytoja;
  19. Krasauskienė Vilija matematikos ir ekonomikos mokytoja;
  20. Kurtinaitienė Laima ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  21. Kvietkauskinė Dalytė chemijos mokytoja;
  22. Liutkienė Eglė pradinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
  23. Losevaitė Edita istorijos mokytoja;
  24. Macijauskienė Daiva fizinio ugdymo mokytoja;
  25. Maksvytienė Evita anglų kalbos mokytoja;
  26. Mikušauskienė Laima istorijos ir etikos mokytoja;
  27. Petkevičienė Valė pradinio ugdymo mokytoja;
  28. Raškevičienė Odeta pradinio ugdymo mokytoja;
  29. Rukšėnienė Zita matematikos mokytoja;
  30. Sabaliauskaitė Kristina anglų kalbos mokytoja;
  31. Sakalavičienė Gražina ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  32. Sakalavičienė Vilma pradinio ugdymo mokytoja;
  33. Skrinskienė Ingrida lietuvių kalbos mokytoja;
  34. Stanelytė Jolita ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  35. Starkus Saulius technologijų ir dailės mokytojas;
  36. Sventickienė Alvyra ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  37. Venclovienė Daiva vokiečių kalbos mokytoja;
  38. Žukauskienė Jolita matematikos mokytoja.
     

Klasių vadovai

Eil. Nr. Klasė Mokytojo vardas pavardė
1. PUG Ežiukai-1 Rasa Jasūdienė
2. PUG Ežiukai-2 Eglė Dambrauskaitė
3. 1 kl. Rasa Jasūdienė
4. 2 kl. Odeta Raškevičienė
5. 3a kl. Vilma Sakalavičienė
6. 3b kl. Eglė Liutkienė
7. 4a kl. Milana Kleniauskaitė
8. 4b kl. Valė Petkevičienė
9. 5 kl. Jolita Žukauskienė
10. 6 kl. Gintarija Kereišienė
11. 7 kl. Jurgita Dranginienė
12. 8 kl. Daiva Macijauskienė
13. Ig kl. Alina Ambrulevičienė
14. IIg kl. Nijolė Spūdienė
15. IIIg kl. Ingrida Skrinskienė, Saulius Starkus
16. IVg kl. Kristina Sabaliauskaitė