Ramūs pietūs su knygaGegužės 18 d. Veiverių bibliotekoje gimnazijos 7, Ig, IIag, IIbg klasių mokiniai dalyvavo Sauliaus Vasiliausko knygos „dabar aš ramiai papietausiu“ pristatyme, kurį moderavo bibliotekininkė Dovilė Šiugždinytė. Renginį organizavo Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka įgyvendinant projektą „Gurmanų restoranas. Dienos pietūs: Šviežia knyga“.

Pristatymo metu Sauliaus Vasiliauskas dalinosi prisiminimais apie savo pirmuosius kūrybinius bandymus, kaip gimsta knyga, koks yra redaktoriaus vaidmuo, su kokiais sunkumais susidūrė rašydamas knygą, skaitė pasakojimus iš naujosios knygos. Gimnazistai gardžiavosi skaitomais tekstais. Maloni staigmena buvo, jog renginio pabaigoje Sauliaus Vasiliauskas nusprendė dviem susitikime dalyvavusiems mokiniams padovanoti savo knygas su autografu.

O svarbiausia, autorius padrąsino gimnazistus nebijoti kurti. Pasak jo, jei mokytojai išbrauko kūrybinius bandymus, tai tik tam, kad jų darbas braukyti. 😊Tad, gimnazistai, kurkite ir nebijokite, ieškokite ir atraskite, džiuginkite savo sparnuotais žodžiais.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja E. Chodiuškinė

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post