Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija Uncategorized Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijoje įvyko Mokinių prezidento rinkimai. 

Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijoje įvyko Mokinių prezidento rinkimai. Kandidatuoti  į Mokinių prezidento postą ketino 3 mokiniai: Ig kl. Dovydas Jančiukas, IIg kl.  Vitas Kučinskas  bei III g klasės mokinė Augustė Kveragaitė. Kandidatai buvo subūrę savo rinkimų štabus,  paruošę rinkiminius plakatus.  Lapkričio 10 d. gimnazijos aktų salėje  vyko kandidatų į Mokinių Prezidentus susitikimai su rinkėjais. Susitikimų metu kandidatai kartu su savo rinkimų štabais pristatė savo programas,  sudalyvavo debatuose,  atsakinėjo į  klausimus bei patys buvo paruošę vieni kitiems klausimų.

Lapkričio 16 d. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos mokinių prezidente buvo išrinkta IIIg kl. mokinė Augustė Kveragaitė, kuri surinko 107 balsus iš 170 dalyvavusių rinkimuose mokinių. Lapkričio 16 d. naujoji Mokinių prezidentė Augustė Kveragaitė iškilmingai inauguruota, prisiekiant Prezidento priesaiką.

Linkime Augustei gerų, sėkmingų, aktyvių, atsakingų prezidentavimo metų bei sėkmės, suburiant darbščią, pilną idėjų ir įgyvendinamų sumanymų komandą.

Istorijos mokytoja Edita Losevaitė

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post