Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija Uncategorized SU PAVASARIO LYGIADIENIU IR ŽEMĖS DIENA

SU PAVASARIO LYGIADIENIU IR ŽEMĖS DIENAKovo 20 d., 23:25 val. (Lietuvos laiku) Šiaurės pusrutulyje pasibaigė astronominė žiema ir prasidėjo astronominis pavasaris, o tuo pačiu, ir šviesusis metų pusmetis. Šiai dienai paminėti mokykloje vyko visa eilė renginių, vestibiulį papuošė mokinių piešiniai, skirti Žemės dienai, Laiškai Žemei „Šviesa Žemėje – šviesa širdyje“ mokinių rašiniai.

Vyko visa eilė projektinių veiklų, kurias pravedė Nemuno kilpų regioninio parko darbuotojos temomis „Požeminis vanduo” ir supažindino su Nemuno kilpų regioniniu parku. Per biologijos ir geografijos pamokas mokiniai buvo supažindinami su Žemės dienos reikšme ir kuo galima prisidėti prie mūsų planetos išsaugojimo. Dėkojame visiems mokytojams dalykininkams ir mokiniams prisidėjusiems prie Žemės dienos paminėjimo mokykloje.

Geografijos mokytoja Alina Ambrulevičienė

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post

Nuo liepos 1 d. galima teikti prašymus dėl socialinės paramos (nemokamo maitinimo) mokiniams.Nuo liepos 1 d. galima teikti prašymus dėl socialinės paramos (nemokamo maitinimo) mokiniams.Priešmokyklinio ugdymo ir pirmos klasės mokiniams nuo rugsėjo 1 d. nemokamas maitinimas  skiriamas nevertinant pajamų. Pareiškėjas (vienas iš PUG ir pirmos klasės mokinių tėvų, (globėjų) ar kitų bendrai gyvenančių pilnamečių