Erasmus+ projektas PunskeBirželio 13-15 dienomis Prienų ,,Ąžuolo” progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Edita Valatkienė, ,,Revuonos” pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytoja Jurgita Mučekienė, ,,Žiburio” gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Živilė Jurkšienė ir Prienų rajono Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos anglų kalbos mokytoja Evita Maksvytienė dalyvavo Erasmus+ mobilumo veiklose Lenkijoje – Punsko Dariaus ir Girėno pagrindinėje mokykloje.

Projekto metu stebėjome ir aptarėme dvi lietuvių kalbos ir dvi anglų kalbos pamokas, susipžinome su mokyklos veiklomis, ugdymo procesu, žiūrėjome ir aptarėme 7 klasės mokinių mokslo metų eigoje sukurtą filmą pagal V.V. Landsbergio knygą ,,Arklio Dominyko kelionė į žvaigždes”. Dalyvavome mokykloje organizuotame  Gedulo ir Vilties minėjime bei mokyklos šventėje, skirtoje paminėti S. Dariaus ir S. Girėno ,,Lituanicos” skrydžio 90-mečiui. Punske apsilankėme J. Vainos etnografiniame muziejuje. Nuvykome į Seinų ,,Žiburio” mokyklą, kurioje direktorius A. Vaicekauskas papasakojo mokyklos atsiradimo istoriją ir aprodė mokymo(si) erdves.

Diskusijų su mokytojais ir administracija metu supratome, kokia svarbi tame krašte gyvenantiems lietuviams yra lietuvių kalba, istorija, kultūra ir kaip puoselėjama tautinė tapatybė.

Projekto dalyvės

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post

Pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Žibuoklėm pražydo…“Pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Žibuoklėm pražydo…“ Prienų rajono pradinių klasių mokinių piešinių konkurse, skirtame Motinos dienai paminėti „Žibuoklėm pražydo…”, 4a klasės mokinė Rugilė Macijauskaitė tapo laureate. Sveikiname Rugilę ir linkime sėkmės kituose konkursuose! Mokytoja Rita Juodienė