Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija Uncategorized Sevilijoje pagal Erasmus+ projektą kursai apie mokinių motyvaciją

Sevilijoje pagal Erasmus+ projektą kursai apie mokinių motyvacijąBirželio 12-ąją Sevilijoje, Ispanijoje, pagal „Erasmus+“ programos projektą mokymosi kursuose apie mokinių motyvaciją dalyvavome keturios Prienų rajono mokytojos: pradinių klasių mokytojos Ramutė Švedienė (Balbieriškio pagrindinė mokykla) ir Valė Petkevičienė (Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija), anglų kalbos ir istorijos mokytoja Kamilė Navickaitė (Pakuonio pagrindinė mokykla) bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Levutė Karčiauskienė (Prienų „Žiburio“ gimnazija). Kursai tęsėsi penkias dienas.
Esminis mokymų šūkis „Nuo magiškų sprendimų iki veiksmų schemų“ atitiko visas penkias kursų dienas: išklausę teorines prielaidas ir pamatę įvairius mokinių motyvacijos kėlimo metodus bei būdus, kiekvieną dieną daug metodų išbandėme praktiškai ne tik auditorijoje, bet ir kultūrinėse erdvėse. Atlikome mūsų mokymų vadovo Andrew skirtas įvairias užduotis ir tuoj pat reflektavome, kas tinka ir kaip tai būtų galima pritaikyti savo mokiniams. Atsitraukusios nuo žinių perteikimo kultūros supratome, kad mokymosi sėkmę lemia tikslingas motyvacijos skatinimas, o mokytojas yra pagrindinis ir svarbiausias jos lėmėjas.
Nuoširdžiai dėkojame savo kuratorei Renatai Pavlavičienei – Prienų rajono Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistei, padėjusiai įveikti visus iššūkius, bei savo mokyklų administracijoms, suteikusios galimybę dalyvauti mokymuose apie mokinių motyvaciją.

Levutė Karčiauskienė, Prienų „Žiburio“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Nuotraukos autorės

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post

Prienų rajono mokinių folklorinių šokių varžytuvės „Patrepsynė”Prienų rajono mokinių folklorinių šokių varžytuvės „Patrepsynė”Balandžio 8 d. Veiverių kultūros laisvalaikio centro Skriaudžių laisvalaikio salėje vyko Prienų rajono mokinių folklorinių šokių varžytuvės „Patrepsynė”. Šventėje šoko gimnazijos šokėjai: Kurtinaitis Tomas (7 kl.) ir Ivanauskaitė Kornelija (7