Abiturientų susitikimasŠiais metais Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija švęs šimto metų jubiliejų. Tad neatsitiktinai tradicinis abiturientų susitikimas, kuris vyksta pirmą vasario šeštadienį, buvo skirtas šimtmečiui paminėti. Ši idėja gimė seniai – neatmenamais laikais. Pirmieji susitikimai vykdavo, kai buvę abiturientai susitikdavo su esamais abiturientais, kad jiems papasakotų apie tai, kur mokosi, duotų patarimų, kaip išlaikyti egzaminus.
Šį kartą IV g klasės mokiniai prabilo Tomo Žilinsko vardu, kuris prieš šimtą metų padėjo gimnazijos kertinį akmenį, o šiandien jaunajai kartai atnešė prisiminimų persmelktus laiškus, kuriuose slypi ne tik istorijos detalės, bet ir daug kam negirdėti ir neskaityti mokinių bei mokytojų prisiminimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post

Išvyka į Lietuvos etnokosmologijos muziejų ir Europos geografinį centrąIšvyka į Lietuvos etnokosmologijos muziejų ir Europos geografinį centrąSaulėtą gegužės 9 rytą grupė IIg ir IIIg klasės mokinių išvyko į Lietuvos Etnokosmologijos muziejų. Kas yra kosmologija? Etnokosmologija – vizualinių, emocinių, etninių, dvasinių, pažintinių, pragmatinių, prognostinių ir ontologinių ryšių