Tradicinis dainų festivalis „Dainos iš tremties 2019“2019 m. kovo 28 d. Varėnos kultūros centre vyko tradicinis dainų festivalis „Dainos iš tremties“.
Į šį festivalį šiais metais pasiryžo nuvykti ir Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos merginų ansamblis „Jaunosios vokalistės“. Renginys pirmąkart buvo surengtas Vilniuje. Dabar jau penktus metus vyksta Varėnoje. Festivalio metu mokiniai galėjo pažvelgti naujai į dainuotas partizanų, tremtinių dainas, šokius, į mūsų šalies istorijos įvykius, žmonių likimus filmuose, kuriuos kūrė patys moksleiviai. Dainų festivalis „Dainos iš tremties“ buvo organizuojamas kovo mėnesį, kuomet Lietuvoje minėjome 70 metų nuo vykusios Lietuvos gyventojų trėmimų operacijos „Bangų mūša“.
Festivalis paliko didelį įspūdį.
Mokytoja Gintarija Kereišienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post

Pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Žibuoklėm pražydo…“Pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Žibuoklėm pražydo…“ Prienų rajono pradinių klasių mokinių piešinių konkurse, skirtame Motinos dienai paminėti „Žibuoklėm pražydo…“, 4a klasės mokinė Rugilė Macijauskaitė tapo laureate. Sveikiname Rugilę ir linkime sėkmės kituose konkursuose! Mokytoja Rita Juodienė