Respublikinis sakralinės muzikos festivalis „Giesmių giesmelė 2019“2019 m. balandžio 6 d. Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos bažnyčioje vyko respublikinis vaikų ir jaunimo festivalis „Giesmių giesmelė 2019“. Šiais metais tai jau jubiliejinis 20-asis respublikinis sakralinės muzikos festivalis. Čia susirinko apie 25 įvairaus amžiaus vaikų ir jaunimo kolektyvų iš visos Lietuvos: Vilkaviškio, Kauno, Garliavos, Jonavos, Švenčionių, Neringos, Prienų ir kitų miestų ir rajono mokyklų.
Šiais metais į festivalį vyko ir Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos merginų ansamblio „Jaunosios vokalistės“ kvartetas: J. Pažėraitė, K. Bernatonytė, G. Meškinytė, V. Meškinytė. Pasiteiravus merginų ar patiko šis renginys ir ar kitais metais verta važiuoti, visos atkirto – BŪTINAI!
Merginoms patiko atlikti giesmes, kurias giedojo visi festivalio dalyviai. 
Mokytoja Gintarija Kereišienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“                Mokantis gamtos paslapčių svarbu plėtoti pažinimo kompetenciją, kurią sudaro smalsumas, domėjimasis, informacijos rinkimas ir apdorojimas. Naudojant įvairius būdus pasauliui pažinti ir tyrinėti – stebėjimą, bandymą, mokiniams lengviau suvokti,