Tęsiami renginiai, skirti Valstybės atkūrimo 100-mečiuiVasario 28 d. gimnazijoje viešėjo itin garbingi svečiai: 1944-1953 m. Lietuvos partizaninės kovos dalyvis, tremtinys, dimisijos majoras Vytautas Balsys-Uosis, 1989 metų pirmosios ekspedicijos į Sibirą (Jakutiją) vienas iš vadovų,  Sausio 13-osios liudininkas, šaulys Voldemaras Gembeckas ir Ukrainos „Maidano“ savanoris, paramos Ukrainai organizatorius, šaulys Gediminas Armoška.

Tai buvo labai įdomus, šiltas ir jautrus susitikimas, kurį galėtume apibūdinti –  trijų kartų įrodymas, kokia yra  ištverminga, pasiaukojanti lietuvio dvasia. Svečiai be didelio patriotinio patoso, dažnai ir su humoro gaidele  pasakojo pailiustruodami nuotraukomis savo patirtis ir išgyvenimus apkasuose, amžinojo įšalo žemėje, karo niokojamoje Ukrainoje. Dvi valandas trukęs susitikimas prabėgo kaip akimirka ir paliko neišdildomus įspūdžius. Už tokį puikų renginį organizatoriams – gimnazijos administracijai –  nuoširdžiai dėkojo mokinių tėvai, mokytojai, dvyliktokai.

Mokyt. N. Mieliauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post

Dalinamės III g klasės pažintinės ekskursijos „Didingas Vilniaus barokas“ akimirkomisDalinamės III g klasės pažintinės ekskursijos „Didingas Vilniaus barokas“ akimirkomisSpalio 26 d. aplankėme Vilniaus Antakalnyje esančią Šv. Petro ir Povilo bažnyčią, kurios  interjero puošnumas mums tiesiog užgniaužė kvapą. Apžiūrėjome Vilniaus senamiestį, Vilniaus universiteto  bibliotekos įspūdingą P. Smuglevičiaus salę, M.