Mokytis smagu!Lapkričio 14 d. 4a klasės mokiniai lankėsi Kauno M. Žilinsko dailės galerijoje ir dalyvavo edukacinėje programoje „Gyvybės medis“. Kūrybinio užsiėmimo metu mokiniai sužinojo Gyvybės medžio susikūrimo istoriją,  remdamiesi lietuvių liaudies meno formomis, simboliais ir ornamentika, kūrė savo Gyvybės medį. Mokiniai apžiūrėjo tapytojo Virginijaus Kašinsko kūrinius, taip pat apsilankė šiuolaikinio meno parodoje.

Gruodžio 4 d. 4a klasės mokiniai lankėsi VDU Botanikos sode. Mokiniai apsilankė Drugelių parodoje ir oranžerijoje, jie daug sužinojo apie drugelius ir įvairius augalus. Edukacinės programos metu mokiniai supažino ir apžiūrėjo iš Azijos, Afrikos, Centrinės ir Pietų Amerikos atvežtus drugius, sužinojo kuo jie maitinasi, kokiose sąlygose gyvena, kaip dauginasi. Oranžerijoje jie apžiūrėjo rečiausius augalus, sužinojo iš kur jie atvežti, kokiose sąlygose gali augti.

Apsilankymas Kauno M. Žilinsko galerijoje ir VDU Botanikos sode mokiniams suteikė daug gerų emocijų, suteikė džiaugsmo ir žinių.

Mokytoja Rita Juodienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Post

Gedulo ir vilties dienos minėjimas gimnazijojeGedulo ir vilties dienos minėjimas gimnazijojeGedulo ir vilties dieną  gimnazijoje prisiminėme  tremtinių išgyvenimus Sibiro toliuose. Gimnazijos bibliotekoje veikė paroda, skirta tremčiai. Pamokose skaitėme tremtinių atsiminimus, bandėme atkurti skaudžių likimų mozaiką. Viena mergaitė prisimena nuostabią ramunių

Dėkojam snaigėms,ledui ir šaltukui ! Šokadami išlydim žiemą – su pilnu snaigių maišuDėkojam snaigėms,ledui ir šaltukui ! Šokadami išlydim žiemą – su pilnu snaigių maišuMokiniai improvizavo ir komponavo žingsnių junginių, judesių sekas, šokdami lauke. Tyrinėjo šokimą, vidaus ir lauko, žiemos sąlygomis. Ant sniego Baltų raštai ir simboliai: Taškas, Rombas… . „Močiutės raštų pirštinė“ –