Mokytis smagu!Lapkričio 14 d. 4a klasės mokiniai lankėsi Kauno M. Žilinsko dailės galerijoje ir dalyvavo edukacinėje programoje „Gyvybės medis“. Kūrybinio užsiėmimo metu mokiniai sužinojo Gyvybės medžio susikūrimo istoriją,  remdamiesi lietuvių liaudies meno formomis, simboliais ir ornamentika, kūrė savo Gyvybės medį. Mokiniai apžiūrėjo tapytojo Virginijaus Kašinsko kūrinius, taip pat apsilankė šiuolaikinio meno parodoje.

Gruodžio 4 d. 4a klasės mokiniai lankėsi VDU Botanikos sode. Mokiniai apsilankė Drugelių parodoje ir oranžerijoje, jie daug sužinojo apie drugelius ir įvairius augalus. Edukacinės programos metu mokiniai supažino ir apžiūrėjo iš Azijos, Afrikos, Centrinės ir Pietų Amerikos atvežtus drugius, sužinojo kuo jie maitinasi, kokiose sąlygose gyvena, kaip dauginasi. Oranžerijoje jie apžiūrėjo rečiausius augalus, sužinojo iš kur jie atvežti, kokiose sąlygose gali augti.

Apsilankymas Kauno M. Žilinsko galerijoje ir VDU Botanikos sode mokiniams suteikė daug gerų emocijų, suteikė džiaugsmo ir žinių.

Mokytoja Rita Juodienė

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post