Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija Uncategorized Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos minėjimasVasario 16 – ąją, Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną, pradinių klasių mokiniai paminėjo prisimindami šios šventės prasmę mums, lietuviams. Šventės pradžioje mokiniai giedojo Lietuvos respublikos himną,  Vėliau 4a klasės mokiniai išsakė mintis, kodėl jie didžiuojasi, kad yra lietuviai. Pažadėjo niekada nepamiršti savo šalies, kalbos, dainų, šokių, tradicijų ir papročių. Prisiekė visada mylėti Lietuvą, gyventi savo Tėvynėje, būti vieningi, garsinti šalį savo darbais ir kovoti už geresnę jos ateitį.

   Po iškilmingo minėjimo lankėsi Veiverių J. Lukšos – Daumanto muziejuje, apžiūrėjo ekspoziciją, paruoštą legendiniam partizanui J. Lukšai – Daumantui atminti, ir susitiko su Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos vadove Dalyte Raslavičiene. Ji skaitė ištraukas iš savo rašomos knygos apie partizanų gyvenimą, kurios sujaudino ir suvirpino mokinių širdis, vertė susimąstyti, kokią kainą reikėjo sumokėti, kad mes būtume laisvi ir nepriklausomi.

Mokytoja Rita Juodienė

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post

Priešmokyklinio ugdymo grupės “Ežiukai” sveikino gimnazijąPriešmokyklinio ugdymo grupės “Ežiukai” sveikino gimnazijąBalandžio 18 d. priešmokyklinio ugdymo grupės sveikino gimnaziją 100-mečio proga. Mokiniai kartu su mamytėmis iškepė 100 keksiukų, kuriais pavaišino mūsų bendruomenės narius. Labai ačiū visiems dalyvavusiems. “Dešimtkart po dešimt metų,Ir