Sveikatai palankus!Lapkričio 17 d. mūsų gimnazijoje vyko projekto “Sveikatai palankus” veiklos. Dalyvavo 1a ir 1b klasės mokiniai. Veiklos buvo labai smagios, įdomiai pateikta informacija. Mokiniai buvo įtraukti į individualius ir grupinius užsiėmimus. Visas priemones skyrė veiklų organizatoriai. Gaminome sveikų užkandžių “dėžutes”, kalbėjome apie sveikus ir nenaudingus sveikatai produktus, piešėme maisto piramides. Mokiniai sužinojo kaip nuo maisto priklauso mūsų emocijos. Kūrėme kompoziciją iš vaisių. 1a klasė sukūrė žmogeliuką, 1b – vaisių puokštę. Savaitgalio pusryčiams organizatoriai pateikė receptą – tikimės atsiras vaikučių, kurie pasigamins daržovių keksiukus.

Mokiniai pasakė komplimentus draugams ir mokytojoms. Už veiklas buvo apdovanoti prizais ir “Aš augu sveikas ir laimingas “ženkliukais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post

Priešmokyklinio ugdymo grupės “Ežiukai” sveikino gimnazijąPriešmokyklinio ugdymo grupės “Ežiukai” sveikino gimnazijąBalandžio 18 d. priešmokyklinio ugdymo grupės sveikino gimnaziją 100-mečio proga. Mokiniai kartu su mamytėmis iškepė 100 keksiukų, kuriais pavaišino mūsų bendruomenės narius. Labai ačiū visiems dalyvavusiems. “Dešimtkart po dešimt metų,Ir