Sveikatai palankus!Lapkričio 17 d. mūsų gimnazijoje vyko projekto “Sveikatai palankus” veiklos. Dalyvavo 1a ir 1b klasės mokiniai. Veiklos buvo labai smagios, įdomiai pateikta informacija. Mokiniai buvo įtraukti į individualius ir grupinius užsiėmimus. Visas priemones skyrė veiklų organizatoriai. Gaminome sveikų užkandžių “dėžutes”, kalbėjome apie sveikus ir nenaudingus sveikatai produktus, piešėme maisto piramides. Mokiniai sužinojo kaip nuo maisto priklauso mūsų emocijos. Kūrėme kompoziciją iš vaisių. 1a klasė sukūrė žmogeliuką, 1b – vaisių puokštę. Savaitgalio pusryčiams organizatoriai pateikė receptą – tikimės atsiras vaikučių, kurie pasigamins daržovių keksiukus.

Mokiniai pasakė komplimentus draugams ir mokytojoms. Už veiklas buvo apdovanoti prizais ir “Aš augu sveikas ir laimingas “ženkliukais.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Post

Nuotolinė lietuvių literatūros pamoka „Pasauliu netikiu, o Pasaka tikiu“ ( H. R.)Nuotolinė lietuvių literatūros pamoka „Pasauliu netikiu, o Pasaka tikiu“ ( H. R.)Išaušo „Būties valanda“, kasdien skamba „Pesimizmo himnai“. Sustojom visi prie „Didelio kelio“. Per šventes neaplankys „Dėdės ir dėdienės“. Tačiau gyvenkime „Akių tamsoj, širdies šviesoj“, rašykime savo „Dienoraštį be datų“. Sklaidydami