Kaziuko mugė 2020 m.Skambiomis gimnazijos penktų klasių mokinių (muzikos mokytoja Gintarija Kereišienė) ir ansamblio „Radasta“ (vadovė Aurelija Bareišenė) dainomis, trankiu šokiu (vadovė Jadvyga Beikauskienė), šmaikščiais varduvininkių Kazyčių (Ieva Kurtinaitytė ir Gerda Meškinytė) pasakojimais apie Kaziuko mugės papročius prasidėjo jau tradiciniu mūsų gimnazijoje tapęs, Kaziuko mugės renginys. Pagrindiniame gimnazijos pastate, kur buvo įsikūrę prekybininkai, vos tilpo visi norintys prekiauti savo pagamintomis prekėmis. Šiais metais stalai lūžo ne tik nuo pyragų, riestainių, pyragėlių, sausainėlių, spurgyčių…, bet ir nuo keramikos, tekstilės, odos ir medžio dirbinių, papuošalų. Galėjai nusipirkti kvapnių žvakių ar vilnoje įvelto muilo. Veikė grožio studija „Tattoo“.

Džiugu, kad kaip ir kiekvienais metais Kaziuko mugėje su savo darbais dalyvavo Veiverių krašto tautodailininkė Gražina Berezun, Kauno taikomosios dailės mokyklos studentai su vadovėmis. Edukacinę programą apie juostų audimo paslaptis pristatė Prienų krašto muziejaus edukacinių programų vadovė Emilija Petrauskaitė. Mugės metu, gimnazijos valgykloje IIIg klasės mokiniai vaišino karšta, ant laužo virta sriuba. Visų nuotaika – ir perkančiųjų, ir parduodančiųjų buvo puiki.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Post

Projektas ,,Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“Projektas ,,Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija  dalyvauja Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamame projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr.09.1.3-CPVA-V-704-02-0001).                    Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų