Išvyka į VilniųBirželio 4 d. 5-II g klasių mokiniai lankėsi Vilniuje. Mokiniai turėjo galimybę dalyvauti edukacinėje programoje iliuzijų muziejuje. Muziejaus eksponatai, sukurti pasitelkus optinę iliuziją. Mokiniai turėjo galimybę pritaikyti fizikos pamokose įgytas žinias, pavyzdžiui, kas yra veidrodis ir kokių stebuklų galima su juo sukurti. Pasijutome tarsi Alisa veidrodžių karalystėje. Edukacijos metu mokiniai buvo ne tik stebėtojai, bet ir aktyvūs iliuzijos dalyviai bei kūrėjai. Kiekvienas turėjo galimybę piešti šviesa, kurti šešėlius ir pabūti pasaulyje aukštyn kojomis.

Pasivaikščiojome po Užupio Respubliką, susipažinome su šios Respublikos konstitucija. Mokinius sužavėjo keletas konstitucijos punktų: žmogus turi teisę būti laimingas; žmogus turi teisę klysti; žmogus turi teisę abejoti, bet tai nėra jo pareiga ir kt.

Apsilankėme Vilniaus gynybinę sieną bastėją. Šis penkių šimtų metų statinys, pasakoja apie Vilniaus praeitį: nuo ko gynėsi vilniečiai statydami šią gynybinę sieną? kiek vartų ji turėjo? Smagu buvo pajusti sostinės gyvenimo ritmą bei pulsą.

Namo grįžome pilni įspūdžių bei patirčių.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post