Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija Uncategorized „Europos egzaminas 2020“

„Europos egzaminas 2020“Gegužės 8 d. „Europos egzaminą“ internetu sprendė visos Lietuvos mokiniai, studentai, organizacijų atstovai, įvairių darboviečių darbuotojai ir individualūs dalyviai. Užduotis buvo galima spręsti nuo 9 val. iki 23.59 val. egzaminas.eu puslapyje. Konkurso, skirto Europos dienai paminėti, dalyviai galėjo pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas ir kt. jau vienuoliktą kartą vykusiame „Europos egzamine”. Šiais metais išskirtinis dėmesys buvo skiriamas Europos Sąjungos žaliojo kurso ir prie skaitmeninio amžiaus prisitaikiusios Europos prioritetams.
Mūsų gimnazijos Ig-IIIg klasių mokiniai, taip pat, dalyvavo „Europos egzamine“. Geriausiai užduotis išsprendė IIg kl. mokinys Džiugas Šapkus, kuris pateko į antrąjį „Europos egzamino“ etapą internetu, kuris vyks gegužės 19 d. Taip pat, galime pasidžiaugti ir IIIg kl. mokinių Ievos Sakalauskaitės, Brigitos Anuškevičiūtės bei Ig klasės mokinio Lauryno Dabušinsko rezultatais.
Sveikiname ir džiaugiamės visais mūsų mokiniais, kurie išdrįso sudalyvauti ir pasitikrinti savo žinias „Europos egzamine“!
Istorijos mokytoja Edita Losevaitė

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post