Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija Uncategorized Abiturientų susitikimas 2023

Abiturientų susitikimas 2023Vasario 4 d. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija ūžė nuo gerų emocijų, pašnekesių, ore sklandė prisiminimai.

Šiais metais, po alinančio karantino, susirinko gausus būrys buvusių mokinių, mokytojų į tradicinį Abiturientų susitikimą.

Tik šį kartą susitikimas buvo netradicinis. Mokykla duris pravėrė nuo 12 valandos kviesdama visus į pamokas.

Gimnazijos koridorius puošė gimnazistų piešinių paroda (mokyt. S. Starkus), palanges pradinių klasių mokinių žibintai, skraidanti 8 klasės mokinių paroda „Malūno sparnai“ (mokyt. I. Skrinskienė), muziejuje buvo galima pamatyti senuosius dienynus, vadovėlius, nuotraukas (mokyt. E. Losevaitė).

Pirmojoje pamokoje, kurią organizavo pradinių klasių mokytojos (Rasa Pačėsienė, Milana Kleniauskaitė), svečiai turėjo galimybę susipažinti žaisdami „Dienos ratą“, pasitikrinti, ar nepamišo aritmetinių veiksmų bei žmogaus kūno dalių. Linksmai įveikę visas užduotis ir įrodę, kad vis dar verti pradinuko vardo, buvo apdovanoti  Pradinio ugdymo baigimo sertifikatais.

Lietuvių kalbos ir literatūros pamokoje (mokyt. E. Chodiuškinė) žingeidūs mokiniai lavino savo kūrybines galias, pasinaudodami žaidimų kauliukais kūrė pasakojimus apie mokyklą. Dalinosi savo įspūdžiais, kaip jaučiasi vėl sugrįžę į mokyklos suolą.

Gamtamokslių pamokoje (mokyt. D. Kvietkauskienė, R. Dereškevičienė)- eksperimentavo, prisiminė praktines formules, ragavo karštą šokoladą.

O mokytoja J. Beikauskienė pakvietė visus prisiminti šokių pamokas. Jų metu dalyviai taip trepsėjo, kad gimnazijos langai drebėjo.

Juokas aidėjo ir Fizikos kabinete, kur susirinkę įvairių laidų atstovai dalinosi prisiminimais, diskutavo, kaip keitėsi mokyklos tradicijos, veiklos ir kas išliko. Bendru susitarimu buvo nuspręsta, kad visus vienija draugystė, kur iš mokyklinio suolo persikėlė į šeimas. Diskusiją moderavo pavaduotoja ugdymui L. Jurkšaitė.

 Ir kaip be fizinio ugdymo pamokos. Mokytojos (J. Dranginienė, D. Macijauskienė) visus pakvietė į Sporto salę. Čia visi norintys galėjo išbandyti savo jėgas ir ištvermę sportuojant ant batutų.

Vakarop visi buvo pakviesti į aktų salę paskutiniai pamokai. Visus susirinkusius dainomis pasveikino vokalo studijos „Intermezo“ dainorėliai (mokyt. G. Kereišienė), gimnazijos direktorė A. Raibužienė, buvusi mokinė Vilytė Stelmokienė, kuri padovanojo savo kūrybos knygeles.  III-IVg klasių mokiniai priminė visiems gerai žinomą eilėraštuką „Šimtas zuikių susirinko“.

Nuaidėjus paskutiniam skambučiui dar niekas neskubėjo išsiskirstyti. Visi buvo pakviesti pašnekesiams prie kavos puodelio. Tad dar ilgai šurmuliavo, dalijosi prisiminimais.

Šilta ir graži šeštadienio diena gimnazijoje nepastebimai prabėgo. Liko tik tyla…

Susitiksime kitais metais, tuo pačiu laiku – pirmą vasario šeštadienį…

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post