Žodžiai pienių pievelėjVasarai pasibeldus, išsiskleidus žiedams gimnazistai susirinko pasidalinti savo poezijos žodžiu. Rytmetį visus susirinkusiuosius pasveikino ilgametė gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Alvyra Sventickienė, kuri išleido ir savo eilėraščių rinkinius. Mokytoja-poete papasakojo apie pirmuosius bandymus kurti, kas ją įkvėpė rašyti, perskaitė eiles iš naujausios savo poezijos knygos.

Mokinių žodžius, kurie suvirpino širdies gelmes ir net privertė nuriedėti ašarą, papildė muzikos garsai: gimnazijos vokalo studijos „Intermezzo“ daina, gitaros skambėjimu džiugino 8 klasės mokinys Laurynas Maksvytis, pianino ir fleitos garsais užbūrė daugkartinės Tarptautinių konkursų laureatės 7 klasės mokinė Rugilė Macijauskaitė bei buvusi gimnazijos mokinė Rusnė Sakalauskaitė. Jaunieji kūrėjai buvo apdovanoti padėkomis, poetė Alvyra Sventickienė taip pat įteikė savo poezijos knygeles Rugilei Kuraitytei (IIIg), Gvidui Padaigiui (IIIg), Modestai Tamkevičiūtei (IIbg) ir Gabijai Tiškutei (8) už jautrų ir menišką žodį.

Labai didžiuojuosi gimnazijos mokiniais, kurie svajoja, kuria ir savo mintimis dalijasi su aplinkiniais. Noriu padėkoti muzikos mokytojai Gintarijai Kereišienei bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Ingridai Skrinskienei, kurios padeda skleistis, augti jauniesiems kūrybos talentams.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Eglė Chodiuškinė

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post

Prienų rajono mokinių folklorinių šokių varžytuvės „Patrepsynė 2019“Prienų rajono mokinių folklorinių šokių varžytuvės „Patrepsynė 2019“Balandžio 9 d. įvyko Prienų rajono mokinių folklorinių šokių varžytuvės „Patrepsynė 2019“.I Pradedančiųjų pogrupyje gimnaziją atstovavo šie mokiniai: Rita Damijonaitytė ir Gediminas Lukoševičius (4b kl.), Goda Bartkevičiūtė ir Tomas Kurtinaitis