Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija Uncategorized Tiriamieji darbai VDU Gamtos mokslų fakultete

Tiriamieji darbai VDU Gamtos mokslų fakulteteFizikos pamokose mokiniai atlieka laboratorinius darbus, bando praktiškai patikrinti įvairių reiškinių dėsningumus. Tačiau labai smalsu pažvelgti ir į tikroje laboratorijoje atliekamus eksperimentus, naudojamus prietaisus, įrenginius.
VDU Gamtos mokslų fakultetas moksleivius kviečia į ekskursijas po laboratorijas, kuriose vyksta tiek tradicinių, tiek naujausių gamtos mokslų sričių studijos bei atliekami aktualūs mokslo tyrimai. Mūsų mokyklos vyresnių klasių komanda nutarė pasinaudoti šia galimybe ir išbandyti savo jėgas patys mechanikos laboratorijoje.
Gegužės 22 d. nuvykome į VDU Gamtos mokslų mechanikos laboratoriją, kurioje naudodami įvairaus sudėtingumo įrenginius, atlikome 6 eksperimentus. Jiems ruošėmės iš anksto, susipažinome su darbų eiga.
Vėliau apžiūrėjome ir kitas šio fakulteto laboratorijas, kurias pristatė Fizikos katedros docentas A. Kanapickas. Manau, kad ši pažintis su tikromis laboratorijomis ir jų galimybėmis, buvo gera patirtis mokiniams, o gal net turės įtakos pasirenkant studijų kryptį.

Fizikos mokytoja E. Dukynienė

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post