Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija Uncategorized Susitikimas su Alytaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnais

Susitikimas su Alytaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnaisŠiandien Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos ir Skriaudžių pagrindinės mokyklos mokiniai susitiko su Alytaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnais.

Mokinius labai sudomino policijos automobiliai ir motociklai. Visi galėjo atsisėsti, išbandyti, nuspausti signalus. Susipažino, kaip policijos pareigūnai eismo dalyvius informuoja, jog būtina sustoti, kaip naudoja greičio matuoklius, mikrofonus.

Daugiausiai gerų emocijų atnešė susipažinimas su kinologais ir tarnybiniu šunimi. Kartu jie demonstravo komandas, kaip atrasti narkotines medžiagas, sugauti nusikaltėlį. Keturkojis uoliai klausė komandų, demonstravo savo įgūdžius. Mokiniams buvo pravesta pamoka, kaip saugiai elgtis kelyje, kaip naudoti/is paspirtukais. Kaip saugiai pereiti gatvę, kaip ir kokius atšvaitus segėti. Mokiniams buvo smagi ir naudinga popietė.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post