Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija Uncategorized Pirmasis projekto „Eik taip, kaip eina laisvė“ etapas

Pirmasis projekto „Eik taip, kaip eina laisvė“ etapasŠeštadienį, spalio trečiąją, grupė gimnazistų, lydimi direktoriaus pavaduotojos ugdymui Loretos Jurkšaitės, lietuvių kalbos mokytojos Ingridos Skrinskienės ir socialinės pedagogės Nijolės Spūdienės, aplankė sostinę. Vilniuje lankėmės Okupacijos ir laisvės kovų muziejuje, kuris įsikūręs buvusiuose KGB rūmuose, kur penkiasdešimt metų buvo planuojami ir vykdomi sovietų nusikaltimai. Mokiniams šiurpą kėlė kvapą gniaužiančios nuotraukos, gido pasakojimas apie kalinamųjų gyvenimo sąlygas, kankinimą, mirties nuosprendžių vykdymą.

Kitas mūsų kelionės tikslas – Televizijos bokštas. Prisiminėme ir tylos minute pagerbėme žuvusius sausio 13–ąją. Klausėme gido pasakojimo apie Televizijos bokšto gynybą, iš keturioliktojo Televizijos bokšto aukšto gėrėjomės Vilniaus panorama. Tai buvo pirmasis projekto „Eik taip, kaip eina laisvė“ etapas.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Post

Rajoninėje Lietuvos mokinių biologijos olimpiadoje iškovota II vieta!!!Rajoninėje Lietuvos mokinių biologijos olimpiadoje iškovota II vieta!!!Sausio 14 d. vyko rajoninė Lietuvos mokinių biologijos olimpiada. Joje dalyvavo Ig – IVg klasės mokiniai: Laurynas Dabušinskas, Gvidas Padaigis, Justė Pažėraitė, Eimantas Eitutis, Greta Meškinytė ir Ieva Kurtinaitytė. Džiaugiamės