Pirmasis projekto „Eik taip, kaip eina laisvė“ etapasŠeštadienį, spalio trečiąją, grupė gimnazistų, lydimi direktoriaus pavaduotojos ugdymui Loretos Jurkšaitės, lietuvių kalbos mokytojos Ingridos Skrinskienės ir socialinės pedagogės Nijolės Spūdienės, aplankė sostinę. Vilniuje lankėmės Okupacijos ir laisvės kovų muziejuje, kuris įsikūręs buvusiuose KGB rūmuose, kur penkiasdešimt metų buvo planuojami ir vykdomi sovietų nusikaltimai. Mokiniams šiurpą kėlė kvapą gniaužiančios nuotraukos, gido pasakojimas apie kalinamųjų gyvenimo sąlygas, kankinimą, mirties nuosprendžių vykdymą.

Kitas mūsų kelionės tikslas – Televizijos bokštas. Prisiminėme ir tylos minute pagerbėme žuvusius sausio 13–ąją. Klausėme gido pasakojimo apie Televizijos bokšto gynybą, iš keturioliktojo Televizijos bokšto aukšto gėrėjomės Vilniaus panorama. Tai buvo pirmasis projekto „Eik taip, kaip eina laisvė“ etapas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post

Tarptautinis 5-12 klasių dienoraščio konkursas „Tylėti sunku“Tarptautinis 5-12 klasių dienoraščio konkursas „Tylėti sunku“Š.m. lapkričio 21 dieną 8a klasės mokinė Justė Pažėraitė dalyvavo Tarptautiniame 5-12 klasių dienoraščio konkurso „Tylėti sunku“ baigiamajame renginyje. Mokinė buvo apdovanota išskirtine padėka ir specialiai jai sukurtu kitų metų