Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija Uncategorized Nuo liepos 1 d. galima kreiptis dėl socialinės paramos mokiniams.

Nuo liepos 1 d. galima kreiptis dėl socialinės paramos mokiniams.Priklausomai nuo gaunamų pajamų:

1.    Mokiniai turi teisę į nemokamus pietus ir į paramą mokinio reikmenims įsigyti, jeigu vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų ar vienam gyvenančiam asmeniui (toliau vadinama – vidutinės pajamos vienam asmeniui) per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (toliau – VRP) dydžio (192 Eur);

2.    Mokiniai turi teisę į nemokamus pietus ir paramą mokinio reikmenims įsigyti, jeigu vidutinės pajamos vienam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 2 VRP dydžiai (256 Eur), atsižvelgiant į šeimos gyvenimo sąlygas šiais atvejais: ligos, nelaimingo atsitikimo, netekus maitintojo, kai motina ar tėvas vieni augina vaiką (vaikus), kai šeima augina tris ir daugiau vaikų ar bent vienas šeimos narys yra neįgalus.

Nepriklausomai nuo gaunamų pajamų:

1. Mokiniai, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo programą ar pagal pradinio ugdymo programą pirmoje ir antroje klasėje, turi teisę į nemokamus pietus nevertinant šeimos gaunamų pajamų. Visiems priešmokyklinukams, pirmokams ir antrokams nemokami pietūs skiriami be atskiro tėvų (globėjų) prašymo. Nurodytiems mokiniams nemokami pietūs skiriami nuo mokslo metų pradžios iki mokslo metų ugdymo proceso pabaigos pagal gimnazijos administracijos pateiktą mokinių sąrašą.

Pastaba: Jeigu mokykloje, kurioje mokinys mokosi, iš mokinio tėvų, globėjų ar kitų bendrai gyvenančių pilnamečių asmenų  gaunama informacija, kad šios paramos poreikio nėra arba, atsisakius šios paramos, atsirado poreikis mokiniui ją gauti, informuojama mokyklos administracija ar socialinė pedagogė.

Prašymo SP-11 ir pažymos apie priskaičiuotą ir išmokėtą darbo užmokestį bei kitas išmokas formos  prisegamos, neturintys galimybės atsispausdinti – formas rasite pas  gimnazijos budinčias.

Gimnazijos socialinė pedagogė Nijolė Spūdienė

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post

Rajoninis pradinių 1- 4 klasių mokinių etnokultūrinis renginys „Buvo,buvo, kaip nebuvo…“Rajoninis pradinių 1- 4 klasių mokinių etnokultūrinis renginys „Buvo,buvo, kaip nebuvo…“Vasario 23 d. gimnazijoje vyko rajoninis pradinių 1–4 klasių mokinių etnokultūrinis renginys  „Buvo, buvo, kaip nebuvo…“, renginį galėsite pažiūrėti paspaudę ant nuorodos. Nuoroda į renginio akimirkas.