Kelionė į VokietijąSpalio 28-31 d. jungtinė 6, 8 kl. bei I g – II g klasių mokinių grupė kartu su Vilniaus E. Pliaterytės  progimnazijos  7- 8 klasių mokiniais ir istorijos mokytoja E. Losevaite vyko į edukacinę kelionę, į Vokietiją. Pirmąją kelionės dieną pakeliui užsukome į Poznanės miestą. Poznanė Lenkijoje  – tai  miestas su spalvingais senamiesčio namais, atsidūrus pagrindinėje miesto aikštėje, galima pasijausti lyg pasakoje, nes aplinkui taip gražu, spalvinga ir sutvarkyta. Matėme stipriai apgadintą Poznanės mūšyje, seniausią Lenkijos katedrą, kuri  yra vėlyvosios gotikos stiliaus, statyta pagal viduramžių planus, taip pat Poznanės miesto senąją rotušę. Pasivaikščioję po senąjį Poznanės miestą, vakarop jau buvome prie Lenkijos – Vokietijos pasienio.

Gerai išsimiegoję, kelionę tęsėme Berlyno mieste. Apžvalginės ekskursijos metu susipažinome su miestu( Reichstagas, Brandenburgo vartai, Unter den Linden alėja, Aleksandro aikštė, Kaizerio Vilhelmo atminimo bažnyčia, „Europos centras“, Berlyno siena ir kt.). Pabuvojome Berlyno zoologijos sode bei akvariume bei lankėmės Pergamo muziejuje, kur buvo galima pamatyti priešistorės ir senovės istorijos laikų eksponatus, menančius Egipto, Artimųjų Rytų civilizacijų laikus.

Trečiąją kelionės dieną mūsų laukė pramogos Haidės atrakcionų parke. Tai didžiausias Šiaurės Vokietijos pramogų parkas – tikras rojus greičio ir stiprių pojūčių mėgėjams. „Amerikietiški kalneliai”, „Limitas”, „Skrajojantis pianinas”, aukštai virš medžių kylančios laivinės sūpuoklės! Mėgstantiems vandenį – dvi „pašėlusio vandens” trasos su 20 m aukščio kriokliais, kruizas sraunia kalnų upe. Romantikams – pirmykščių žmonių pasaulis, vokiečių pasakų karalystė su šokančiomis ir kalbančiomis lėlėmis, pasivažinėjimas senovinėmis mašinėlėmis ir net 7 skirtingos traukinukų trasos. Topas – didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas” bei atrakcionas – pašėlęs ir beprotiškas „Dykumų ralis“…

Po visų smagių pramogų, pilni nuotykių, įspūdžių, susiradę naujų draugų, grįžome namo.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post