Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija Uncategorized „Kaip gyveni? – Gerai! / Kaip tu jauties? – Laimingas!“ (M. Mikutavičius).

„Kaip gyveni? – Gerai! / Kaip tu jauties? – Laimingas!“ (M. Mikutavičius).Gimnazijoje vykstant akcijai „Mėnuo be patyčių”, kovo 21 d. gimnazijos 7b kl. mokiniai dalyvavo Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje surengtame edukaciniame socialinių įgūdžių ugdymo užsiėmime paaugliams „Kaip gyveni? – Gerai! / Kaip tu jauties? – Laimingas!“ (M. Mikutavičius).
Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai, pasiklausę žinomo atlikėjo dainos bei ištraukų iš interviu su Marijonu Mikutavičiumi, diskutavo, kada žmogus yra laimingas, ką kiekvienas gali ir privalo padaryti, kad būtų laimingas ne tik jis pats, bet ir aplinkiniai. Mokiniai taip pat klausėsi ištraukos iš „Jaunimo linijos“ savanorių parengtos knygos „Draugo laiškai“, dalinosi savo patirtimis apie santykius su bendraamžiais ir suaugusiais mokykloje. Diskusijai baigiantis, kiekvienas apgalvojo, ką gero ar blogo yra patyręs pats, ką gero ar blogo yra padaręs aplinkiniams, ir savo mintis sudėjo į „Laimės barometrą“, kuris tądien visiems parodė, kad nuo kiekvieno iš mūsų priklauso, kaip jaučiamės, ar esame laimingi mes patys ir visi mus supantys žmonės. Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės pristatė Vaikų literatūros skyriuje veikiančią literatūros paaugliams parodą ir padrąsino mokinius atsakymų į visus sunkius klausimus, iškylančius bendraujant ar patiriant neigiamų emocijų dėl aplinkinių elgesio, ieškoti knygoje, nes jeigu tuo metu šalia nėra žmogaus, kuriuo gali pasitikėti, knyga – geriausia patarėja.
Dėkojame Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos metodininkei D. Bredelienei ir Vaikų literatūros skyriaus darbuotojoms už šiltą priėmimą.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Post

Mūsų gimnazijos mokinė vėl pelnė anglų kalbos konkurso pirmąją vietą!Mūsų gimnazijos mokinė vėl pelnė anglų kalbos konkurso pirmąją vietą!Sausio mėnuo buvo gausus anglų kalbos olimpiadomis. Pradžioje, sausio 8 dieną, vyko IIIg gimnazijų klasių anglų kalbos olimpiada Prienų rajone. Joje dalyvavo keturi mūsų mokyklos mokiniai: Linas Kučinskas, Karolina Stankutė,